Khora Yayınları’ndan Yaz İndirimi

Bugüne değin 70’e yakın kitaba imza atan ve ülkemiz yazarlarına da öncelik vererek sanat ve edebiyatımızın gelişimine katkı sağlayan Khora Yayınları, yaz dönemi için 2’li roman setinde %50 indirim yapıyor.

Kitap severlerin tatillerde, deniz ve havuz kenarında roman okumayı tercih ettiğini gözlemleyen Khora yetkilileri, ülkemiz yazarlarının da roman alanında oldukça yetkin olduğunu ve bize özgü üslup ve hikayelerle okuyucuyu sürüklediklerini vurguladı.

Bülent Dizdarlı’nın kaleminden çıkan; çocuğu organ nakli bekleyen doktor bir anne ile organını satmak zorunda kalan mülteci bir çocuğun yollarının kesiştiği, buram buram akdeniz tüten “Lale – Uzak Çocuklar” romanı ile Gürkan Uluçhan’ın yazdığı zeka zorlayan, sıradışı cinayet romanı “Keçiboynuzu” yaz aylarında okurlara %50 indirmle sunuluyor. İkili roman setinin fiyatı sadace temmuz ve ağustos ayları boyunca toplam 52TL yerine 26TL.

Khora’dan yapılan açıklamada, tüm kitap severler, indirimden faydalanmaya ve Bülent Dizdarlı ile  Gürkan Uluçhan’ın bu etkileyici romanlarını okumaya davet edildi.