Tatar Sinirlendi Herkese Çattı, Bir Tek Özok’a Teşekkür Etti

Öğle saatlerinde bugünkü karantina krizi’nin yaşandığı Özok’lara ait Öğrenci Yurduna giderek işletme sahibiyle beraber yurdu gezen ve öfekli olduğu gözlemlenen Tatar ilginç açıklamar yaptı.

Akıncı Siyaset Yapıyor, İnsanları Kışkırtıyor!”

Cumhurbaşkanı Akıncı ile ilgili ‘Ne işi var sabahın 6.30’unda burada’ şeklinde konuşan Tatar bu durumu siyaset yapmak ve insanları kışkırtmak olarak nitelendirdi.

“Erhurman Dome’u Vermedi!”

Ana muhalefet partisi lideri Tufan Erhurman ile ilgili ise “Dome Hotel’i istedik kendisinden, vakıf malıdır ancak yarına sınırlı sayıda oda verebilirmiş. Buraya geleceğine o işe baksaydı” şeklinde konuştu.

Özersay’ın Özrüne Eleştiri

Hükümet ortağı Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile ilgili ise özür dilemesini eleştirerek, “Ben özür dilemiyorum, böylesi güzel tesisi bulduk, uçağı kaldırdık, o gider özür diler”şeklinde konuştu.

Gençler ve Aileleri Bize Teşekkür Borçludur

“Gençleri binbir zorlukla adaya getirdik, talimat verdik, böylesi güzel bir yere yerleştirdik” şeklinde konuşan Tatar, “Özür dilemiyorum, hükümetim de dilemiyor” dedi ve gençlerin ve ailelerinin de kendisine ve hükümete teşekkür borçlu olduğunu vurguladı.

Özok’a Teşekkür

Yurt işletmecisi Özok ailesine ise böylesi güzel bir yatırım yaptığı ve tesisi hazırladığı için teşekkür eden Tatar, bu büyük yatırıma haksızlık edildiğini vurguladı.

https://www.facebook.com/evrim.benzetsel/videos/10156899512915718/