“Ülke Gençliğinin Serdar Bey ile Unutulmazı Koordinasyon Ofisi ve Dağ Yolu Kazasıdır!”

Bağımsızlık Yolu Partisi Genel Sekreteri Münür Rahvancıoğlu, Cumhurbaşkanı Serdar Denktaş ile ilgili açıklamada bulundu.

Açıklama şöyle:

Serdar Denktaş’ın videoları güzel. Muhtemelen çok para harcıyor. İrademizden, kültürümüzden, gençlikten falan bahsediyor videolarında. Gençlerden kendisini dinlemesini rica ediyor, çocuklara portakal ikram ediyor! Oysa çocuklar değilse bile, bu ülkenin gençleri kendisini gayet iyi tanıyor.

#Reddediyoruz‘un üzerinden daha çok zaman geçmedi. Dansımızı ve sporumuzu Türkiye’ye devreden, üstelik Anayasaya aykırı olduğu da mahkeme kararı ile ispatlı anlaşma için az uğraşmamıştı Serdar! Anlaşmayı CTP ile hükümetteyken imzalamış, iki yıl sonra da UBP ile hükümetteyken uygulamaya koymak için çabalamıştı da, bu ülkenin sağcı-solcu- apolitik-dansçı-sporcu gençleri bırakmamıştı Koordinasyon Ofisi’ni açsın! Ama o süreçte Serdar Bey Meclis önünde bekleyen gençlere “sabaha kadar da bekleseniz bu yasa geçecek” diye seslenmişti kürsüden…

Onlar da sokaktan cevap vermişti “Serdar pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım.” Unutmak mümkün mü böyle şeyleri?

Bu ülke gençliğinin Serdar Bey ile bir unutulmazı da, Dağyolu kazasıdır. Türkiye saatine bizi mahkum edip karanlıkta okula gitmek zorunda bırakanlardan biridir Serdar Bey. Üstelik o karanlıkta gerçekleşen cinayet gibi kaza sonrasında arkadaşlarının acısını yaşayan liseli gençleri provoke etmiş, saatleri geri almama ısrarı yetmezmiş gibi, gençleri galeyana getirmek için her şeyi yapmıştır. O tarihte lisede olanlar şimdi 20li yaşlarının başındadır ve Serdar Beyi iyi hatırlarlar! O olaylar sırasında benimle ilgili de epey iddiada bulunmuştu, kendisi de bunu hatırlayacaktır…

Mahkeme kararı daha taze, unutması mümkün değil. Söylediği gerçek olmayan beyanlar yüzünden tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi mahkeme. Ama Serdar Bey mahkeme kararına uyup tazminatı ödeyeceğine, o para ile video çektiriyor. Yazık ediyor! Oysa biz duyurmuştuk, tazminatı aldığımızda trafik kazaları ile ilgili bir bağış olarak kullanacağız o parayı diye… Daha faydalı bir iş için yani. Onun için sevgili Serdar, parayı çarçur edeceğine borcunu öde, en azından “borcuna sadıktır” diyelim senin için.

😉
48 Paylaşımlar