BARAKA’DAN ANKARA’YA DESTEK MESAJI

Baraka Kültür Merkezi, Türkiye’deki yerel seçim sürecinde ortak hareket eden devrimci örgütlere destek mesajı gönderdi. Baraka’nın mesajında, Ankara’daki yerel seçimlere birlik halinde giren Halkevleri, ÖDP, EHP ve TKP’nin yürüttüğü seçim çalışması, aşkın, devrimin ve özgürlüğün Ankarası için mücadele olarak tanımlanarak selamlandı. Açıklamada, “Egemenlerin Ankara’sının yaptırım ve müdahalelerine maruz kalmış ve hala da maruz kalmakta olan bizler, başka bir Ankara; aşkın, devrimin ve özgürlüğün Ankarası için mücadele eden dostlarımızın heyecanını yüreklerimizde hissetmekteyiz.” denildi.

 

Destek mesajının tam metni şöyle:

 

XiuZUGA7

 

 

 

 

 

 

ortak_aday_sunu

 

 

 

 

 

 

 

 

Akdenizin Sıcak Rüzgarlarından Ankara’nın Soğuk Bozkırına Selam…

 

Baraka Kültür Merkezi olarak Anakra’da yerel seçim sürecinde ÖDP, Halkevleri, EHP ve TKP’nin ortak zeminde yürttükleri seçim çalışmasını selamlıyoruz.

 

Egemenlerin Ankara’sının yaptırım ve müdahalelerine maruz kalmış ve hala da maruz kalmakta olan bizler, başka bir Ankara; aşkın, devrimin ve özgürlüğün Ankarası için mücadele eden dostlarımızın heyecanını yüreklerimizde hissetmekteyiz.

 

Ankara’yı sağa teslim etmemek için yürttüğünüz mücadeleyi yakından takip ediyoruz. Akdeniz’in sıcak rüzgarlarından Ankara’nın soğuk bozkırına devrimci selamlarımızı gönderiyoruz.

 

Baraka Kültür Merkezi (a)

Hasan Yıkıcı

0 Paylaşımlar

Be the first to comment

Leave a Reply