“Ekmeği Silah Yapılıp Alnına Dayandığı İçin Suat’ın ve Akpınar’ın Mesajını Paylaşmak Zorunda Bırakılanlar, Bu Sizin Ayıbınız Değil!”

Bağımsızlık Yolu Partisi Genel Sekreteri Münür Rahvancıoğlu, YDÜ ve GAÜ’de çalışan işçilerin Suat Günsel ve Serhat Akpınar’ın seçime yönelik mesajlarını paylaşmak zorunda bırakılmasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Açıklama şöyle:

İşini kaybetmemek için profil resmini #CevapAkıncı yapamayan; ekmeği silah yapılıp alnına dayandığı için Suat’ın/Akpınar’ın mesajını paylaşmak zorunda bırakılan sevgili kardeşlerim, bu sizin utancınız değil. Bu utanç bizim, özel sektöre sendika, iş güvencesi getiremeyen hepimizin utancı! Kalplerimizin beraber attığını biliyorum. Pazar gün sandığa sadece federasyon, laiklik ve irade için değil; bizi bu çirkef çukurunun içinde tutup kendi vergisiz, sigorta yatırımsız tatlı hayatlarını sürdürerek daha da zengin olmak isteyenlere sizin adınıza da #Cevap vermek için hep beraber gideceğiz… Ben mühürümü #Akıncı‘ya vururken, sizi düşüneceğim. Kendi çocuğum yarın benzer bir muameleye maruz kalmasın diye cevap vereceğim. Kırılmış kalplerinizden öperim…