Futbol Camiasının Bilinen İsimlerinden Örnek Davranış: “Bu Kötü Bir Şey Değildir; Sevdiklerimize Faydalı Olan Bir Şeydir”

Koronavirüs testi pozitif çıkan bir kişiyle temas ettiklerinden dolayı Koronavirüs testi için Şato Lambousa Otel’deki karantina merkezine götürülen Girne Halk Evi Kulüp Başkanı Veli Esendağlı, Girne Halk Evi Teknik Direktörü Rıza Erseven ve Düzkaya Kulüp Başkanı Vedat Hacıabitoğlu’na test yapıldı.

BRT’deki Spor Gündem programına bağlanan Veli Esendağlı,

“Sağlık Bakanlığı’ndan arandık ve 19 gün önce pozitif çıkan bir arkadaşla temasımız oldu. Biz de test yaptırmak istedik ve tüm gün görüşmelerimiz devam etti. Akşam 21.00’de bizi otele davet edildik.Bugün yapıldı testimiz ve akşama çıkacağını sonucun söylediler. Herhangi bir belirti ve sağlık sorunumuz yok ancak biz, çevremiz ve ailemizin rahat etmesi için bekliyoruz. Benimle birlikte geldi Vedat Başkan ve Rıza hoca onlar da aynı durumda. Bizim 19 gün sonra pozitif çıkmamız şu ana kadar karantinaların boşa çıkacağı anlamına gelir. Herkes bizim gibi cesaretli olsun ve bunu paylaşsın. Bu kötü bir şey değildir; sevdiklerimize faydalı olan birşeydir.” şeklinde konuştu.

Halkın Sesi

10 Paylaşımlar