HARMANCI'DAN GÖRME ENGELLİLER İÇİN “BU KİTAPTA İŞ VAR” SESLİ ORTAMDA…

TDP, BKP ve Baraka’nın Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan adayı Mehmet Harmancı, seçim kampanyası çerçevesinde hazırladığı “Bu Kitapta İş Var” isimli seçim bildirgesini sesli ortama aktarıp görme engelli vatandaşlara dağıtıyor.
TDP’den verilen bilgiye göre, görme engellilere yönelik seslendirilen seçim kitapçığının CD’ye aktarılıp görme engelli yurttaşların evlerine dağıtılacağını belirten Mehmet Harmancı, “Engellemeyen Lefkoşa” hedefi ile yola çıktıklarını ve kampanya çalışmaları çerçevesinde de farklı alanlardaki engellilere yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.
Harmancı, “Bu Kitapta İş Var” seçim bildirgesinin aynı zamanda dijital mecralara kaydettirildiğini ve “https://soundcloud.com/mehmetharmanci/bu-kitapta-var” linki üzerinden tüm yurttaşların seçim bildirgesini sesli olarak dinleyebileceklerini belirtti.
Seçim kampanyası çerçevesinde her olanak ve ortamı kullanıp fikir, proje ve çözüm önerilerini tüm Lefkoşalılar ve yurttaşlar ile paylaşmaya özen gösterdiklerini kaydeden Harmancı, benzeri yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar ile çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

0 Paylaşımlar

Be the first to comment

Leave a Reply