İşçi Filmleri Festivali bu yıl da gönüllülerin katkılarına açık olacak

Yıllardır dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen ve kamerasını sokağa yönlendirerek emeğin dönüştürücü ışığını yansıtan Uluslararası Kıbrıs İşçi Filmleri Festivali’nin bu yıl 9.’su düzenleniyor.

İşçi Filmleri Festivali bu yıl da, yaşadıkları bölgelerde film gösterimi ayarlamak ve daha pek çok konuda festivale katkı koymak isteyen gönüllülerin desteklerine açık olacak.

Organizasyondan yapılan duyuruda, festival gönüllüsü olarak emek mücadelesine katkı koymak isteyenlerin “Uluslararası Kıbrıs İşçi Filmleri Festivali” facebook sayfasına mesaj atabileceği bildirildi.

Açıklama şöyle:

“Festivalimizin sizlerin de fikir ve önerileri ile daha da geliştirilmesi, materyallerin daha çok kişiye ulaştırılarak gösterimlerin duyurulması, filmlerimizin Lefkoşa dışında da seyircilere ulaşması, bölgenizde film gösterimi ayarlanması ve daha pek çok konuda festivale katkı koyabilir emek mücadelesine destek olabilirsiniz…

Festival gönüllüsü olmak isterseniz “Uluslararası Kıbrıs İşçi Filmleri Festivali” isimli facebook sayfamıza mesaj göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.”