KARISI BOŞANMAK İSTEYİNCE BIÇAKLADI

Mağusa’da önceki akşam saatlerinde utanç verici bir olay yaşandı. Eşinin kendisine boşanma davası açmasını ve evden ayrılmasını içine sindiremeyen 35 yaşındaki Ramazan Yazgı, eşi Safiye Yazgı’yı kız kardeşinin evinde bulunduğu sırada bıçakladı. Sadece eşini bıçaklamakla da kalmayan Yazgı, yaşları 8 ile 5 olan çocuklarını da bıçakladı.

Utanç tablosu

Karısının boşanmak istemesini kendine yediremeyen Yazgı, edinilen bilgilere göre 3 gün önce de intihar girişiminde bulunmuştu. İntihardan sonuç alamayan “hasta” koca hem karısını hem de çocuklarını bıçakladı.

Bıçağı gelişi güzel salladı

Mağusa’da Larnaka yolu üzerinde İlarma Süpermarket’in karşısındaki bir evde önceki akşam saat 18.30 sıralarında meydana gelen olay sonrasında Safiye Yazgı ile 8 ve 5 yaşındaki iki çocuk yaralı vaziyette Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayrıca arbede sırasında yere düşen 3 yaşındaki oğlu da hafif yaralandı.

Her yerde aranıyor

Olaydan sonra kaçan Ramazan Yazgı ise polis ekiplerince her yerde aranıyor. Yetkililerden, hastanede gerekli tetkikleri yapılan anne ve çocukların hayati tehlikelerinin olmadığı bildirildi. diyalog

128 Paylaşımlar