Kartal’ın Eski Sahibi İsyan Etti: “Bu Dansöz Para İçin Herşeyi Yapar”

Ülkemizde gazeteci kimliği arkasına saklanarak, para karşılığı kalemşörlük yapan, daha yüksek ücreti kim veriyorsa onun çıkarları doğrultusunda hareket eden bazı kişiler tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Bu isimler içinde akla ilk gelenlerden biri olan Kartal Harman’a, eski sahibi Bulut Akacan’dan sosyal medyada tepki geldi.

Kartal’ın para için herşeyi yapabileceğini yazan Akacan paylaşımında, geçmiş dönemde Kartal’a kendisi için haberler yapması karşılığında para verdiğini, yakında Harman’a ödediği miktarları açıklayacağını söylüyor.

Kartal Harman için “Seçim zamanı para koparmak için neler yaptı size anlatsam bu adam Kıbrıslı diye Kıbrıs’ı terk edersiniz” ifadelerini kullanan Akacan’ın, Harman ile kurduğu kirli ilişkiyi cinsiyetçi bir dil ile itiraf ettiği açıklaması şöyle;

“Arkadaşlar bu dansöz Kartalın söylediklerini, yazdıklarını ve yazdırdıklarını hiçbir zaman kaaale almayın. Bu dansöz para için herşeyi yapar. Seçim zamanı para koparmak için neler yaptı size anlatsam bu adam Kıbrıslı diye Kıbrıs’ı terk edersiniz. Buna para ver konsomatris olur. Şimdi başkaları için haber yapar görürüm. Bu dansöze ödediğim paraların, çeklerin kopyasını burdan yayınlayacağım. Bu karaktersiz para için herşeyi yapar. Yazıklar olsun böyle insanlar basında yer alır.”

674 Paylaşımlar