Kızı Pozitif Çıkan Laptalı Babadan Örnek Davranış ve Halka Çağrı: “Evde Kalın”

Kızı Covid-19 pozitif çıkan Laptalı baba sosyal medya hesabından sağlık çalışanlarına teşekkür ederek halka “Evde kalın” çağrısı yaptı.

Temaslı olduğundan dolayı yetkilileri arayıp karantina oteline yerleştirilmesini sağlayan baba örnek bir davranış da göstermiş oldu.

İşte o paylaşım:

DEGERLI ARKDASLARIM DUN LAPTADA CIKAN POZITIF VAKA SONUCUNDA ESKI ESIM, KIZIM VE OGLUM LAPTADAKI CELEBRITY HOTELDE KARANTINAYA ALINMIS YAPILAN TESTLER SONUCUNDA KIZIM COVID-19 POZITIF CIKMISTIR.
BU GUN OGLE SAATLERINDE SAGLIK ÇALIŞANLARI TARAFINDA AMBULANS ILE LEFKOSA DR BURHAN NALBANTOGLU DEVLET HASTAHANESINDE TEDAVI VE KARANTINA SURECINE BASLANMISTIR.. 
BU DOGRULTUDA GECTIGIMIZ HAFTA PERSEMBE GUNU KIZIMLA TEMASDA BULUNDUGUM ICIN BAKANLIKLA GORUSUP TEST VE KARANTINA ALTINA ALINMAK ICIN LAPTADAKI KARANTINA OTELI OLAN CELEBRITY HOTELE SAAT 2 GIBI YERLESTIM SU AN ITIBARI ILE POZITIF YADA NEGATIF HERHANGI BIR NETICE ALMADIM… HERHANGI BIR NETICE ALIR ALMAZ BUNU SIZINLE YENIDEN PAYLASACAGIM…
SU AN ITIBARI ILE GEREK AILEM GEREKSE BURDAKI HERKESLE CANI GONULDEN ILGILENEN SAGLIK CALISANLARINA TESEKKURU BIR BORC BILIRIM .
EGER BENIM GIBI ENDISELI GERGIN HEYCANLI UZGUN BIR SUREC GECIRMEK ISTEMIYORSANIZ…. LUTFEN….,.
EVDE KALIN

86 Paylaşımlar