“Kobaneli Çocuklara Oyuncak” Kampanyasına Bağımsızlık Yolu’ndan Destek!

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü’nün Suruç’ta yaşanan katliamın ardından Kobaneli çocuklara göndermek üzere başlattığı oyuncak kampanyasına Bağımsızlık Yolu da topladığı oyuncaklarla destek belirtti.

Bu sabah saat 11.00 sıralarında CTP Genel Merkezi’ne ziyaret gerçekleştiren Bağımsızlık Yolu, topladıkları oyuncakları CTP Gençlik Örgütü’ne teslim etti.

Bağımsızlık Yolu’nu CTP Genel Merkezi’nde karşılayan CTP Gençlik Örgütü üyeleri, örgüte duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti. Suruç’ta yaşanan katliamı kınadıklarını belirten Bağımsızlık Yolu üyeleri ise, CTP Gençlik Örgütü’nün başlattığı kampanyaya tüm halkın destek vermesi gerektiğini ifade etti.

AKP zihniyetinin Suruç’ta yaşananların bir kanıtı olduğu, Kobani’nin yeniden inşası için, çocuklara oyuncak paketinde sevinç ve gülümseme götürmek isteyenlerin katlediği, Kobane’ye götürülmek istenen oyuncaklara dahi tahamülü olmayan bir TC yönetiminin söz konusu olduğu altı çizilirken, Bağımsızlık Yolu üyeleri “Ezilenlerin her zaman yanında durmaya özen gösteriyoruz. Başlatılan kampanyanın desteği ve önemi bizler için önemli.” vurgusunu yaptılar.