Baraka Afrika’ya ziyaret gerçekleştirdi…

599071_575344895809224_843471963_n
Refikoğlu: “Ankara değil Lefkoşa diyenlerin sesini ve iradesini güçlendirmek için bu yola girdik. Bugün mühürlerin kırılması yarın zincirlerimizin de kırılacağının göstergesi olacak”

Baraka seçim kampanyasına başladı…
Baraka Afrika gazetesine ziyaret gerçekleştirdi…

Refikoğlu: “Ankara değil Lefkoşa diyenlerin sesini ve iradesini güçlendirmek için bu yola girdik. Bugün mühürlerin kırılması yarın zincirlerimizin de kırılacağının göstergesi olacak”

Baraka Kültür Merkezi LTB Meclis üyesi adayı Merter Refikoğlu ve Baraka aktivisti Münür Rahvancıoğlu Afrika gazetesine ziyaret gerçekleştirdi.
Afrika gazetesi genel yayın yönetmeni Şener Levent ile görüşme gerçekleştiren LTB Meclis üyesi adayı Refikoğlu ve Baraka aktivisti Rahvancıoğlu gündemi ve seçim sürecini değerlendirdi.

Refikoğlu: “Ankara değil Lefkoşa diyoruz”
Baraka LTB Meclis adayı Merter Refikoğlu adaylığının Ankara’ya karşı bir mesaj olduğunu ifade ederek; “Ankara değil Lefkoşa diyenlerin sesini ve iradesini güçlendirmek için bu yola girdik. Bugün mühürlerin kırılması yarın zincirlerimizin de kırılacağının göstergesi olacak” şeklinde konuştu.
Refikoğlu bugüne kadar LTB Meclisi’nde dönen oyunların üzerinin örtüldüğünü ve halktan saklandığının ifade ederek Belediye Meclisi’ne girmesi durumunda orada dönene tüm oyunları halk ile paylaşacağını belirtti.

Rahvancıoğlu: “Rejim ile derdi olanlar mühürlerini kırmalı”
Baraka aktivisti Rahvancıoğlu ise kırılacak olan mühürlerin ve Baraka’nın LTB Meclis üyesi adayına verilecek olan desteğin rejim ile derdi olanların tavrı olacağını söyledi. Rahvancıoğlu “Bugün mührünü kıramayan zincirlerini de kıramaz. Zincirlerimizden kurtulmak istiyorsak bugün mühürleri kıralım. Merter Refikoğlu Ankara değil Lefkoşa diyenlerin, rejim ile derdi olanların adayıdır” şeklinde konuştu.

Be the first to comment

Leave a Reply