Önlem Almaktan Aciz Belediye Başkanı Halka Hakaret Etti: “Bütün Plajlar Özelleşmeli”

Mehmetçik’in CTP’li Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli, belediyeye bağlı Bafra Halk Plajı’ndan çöplerle dolu, utanç veren fotoğraflar paylaştı. Çöplerden daha fazla utanç veren ise, plajın temiz tutulması için gerekli adımları atmaktan aciz belediye başkanının önce halka hakaret etmesi, sonra “bütün plajların özelleştirilmesini” önermesi oldu.

Ülkemizde gün geçmiyor ki basiretsiz yöneticiler başarısızlıkları için halkı suçlamaya devam etmesin…

Bu durumun son örneğini, plajın temizliği için gerekli adımları atmaktan aciz kalan CTP’li Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli ortaya koydu.

Sarıçizmeli seçimlerde oy isterken övgü dolu sözler sıraladığı halk için “bu halk insan olmayı öğrenmeli” dedi.

Sarıçizmeli’nin halk düşmanı açıklamaları bununla da bitmedi.

Belediye başkanı, plajın temiz tutulması için önlemler almak yerine, “bütün plajların özelleştirilmesi gerektiğini” savundu.

Sarıçizmeli’nin sosyal medya paylaşımının altında yaptıkları yorumlarla belediye başkanına tepki gösteren yurttaşlar ise, ülkemizde belediyelerin onlarca sorun yaşadığına dikkat çekerken, “bu vizyonsuz başkan altından kalkamazsa belediyeyi de özelleştirmeye çalışır mı” diye sordu. Belediye başkanının açıklamasına tepki gösteren halk,  “Girne’de denizlere lağım döken oteller gayet özel… onların kokusu burnunuza mis geliyor herhalde”, “sızlanmayın da yapmak için talip olduğunuz işinizi yapın”, “oy isterken halktan iyisi yoktu, şimdi hakaret ediyorsun” şeklinde yorumlarda bulundu.

449 Paylaşımlar