Rahvancıoğlu’ndan Hükümete: “Açgözlü, Bencil, Katil ve Vurdumduymazsınız”

Bağımsızlık Yolu Genel Sekreteri Münür Rahvancıoğlu, son 2 günde 3 ölümlü trafik kazası meydana gelmesinden hükümetin vurdumduymaz tavrını sorumlu tuttu.

Rahvancıoğlu, “Bu ülkenin bakanlar kurulunda eşine dostuna çocuğuna makam, arsa, mevki, yeşil alan tahsis etmek dışında bir iş yapılıyor mu?” diye sorduğu açıklamasında, hükümetin iş cinayetleri, kadın cinayetleri ve trafik cinayetleri gibi sorunlarımız karşısında sergilediği vurdumduymaz tavıra tepki gösterdi.

Rahvancıoğlu açıklamasında hükümete yönelik olarak “Açgözlüsünüz, bencilsiniz, katilsiniz ve en önemlisi vurdumduymazsınız… Hiçbir hayal gücünün, hiçbir kabusun kuramayacağı kadar kötü ve alçalmışsınız… Bu halkın bağrından sökülüp atılacaksınız” ifadelerini kullandı.

Rahvancıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle;

Üç günde ikinci kez yayaya çarpma sonucu ölüm gerçekleşti. Daha geçen gün Dağ Yolu’nda iş aracı ile salon arabanın çarpışması sonucu ölümle yüzleşmiştik… O Dağ Yolu’nda ki gencecik lise öğrencilerine ve özveri ile hizmet eden bir otobüs şoförüne mezar olduğunu hala unutamadık… Bu ülkenin bakanlar kurulunda eşine dostuna çocuğuna makam, arsa, mevki, yeşil alan tahsis etmek dışında bir iş yapılıyor mu acaba?
İş cinayetleri, kadın cinayetleri, trafik cinayetleri…
Açgözlüsünüz, bencilsiniz, katilsiniz ve en önemlisi vurdumduymazsınız… Hiçbir hayal gücünün, hiçbir kabusun kuramayacağı kadar kötü ve alçalmışsınız… Bu halkın bağrından sökülüp atılacaksınız…

Münür Rahvancıoğlu
Bağımsızlık Yolu Genel Sekreteri

99 Paylaşımlar